Ekologiczna hodowla ślimaków

Świat ślimaka z degustacją

Świat ślimaka z degustacją

Zapraszamy Państwa do złożenia wizyty na farmie ślimaków Eko Snails Garden, gdzie bęziecie mogli doznać nowych doświadczeń kulinarnych, smakując ślimaków mazurskich w wersji regionalnej w naszym ,,Bistro Ślimaka’’.

Dania ze ślimaków które proponujemy, są przygotowane z produktów ekologicznych i regionalnych, które sami uprawiamy. Receptury pochodzą z naszej książki uznanej za najlepszą na świecie!
W sercu farmy jest położony dom kształcie ślimaka, którego ściany zostały wykonane z gliny, po której chodziły ślimaki a dach z gontu dębowego. W domu w samej muszli planowane są zabiegi z użyciem kosmetyków ze śluzem ślimaka pozyskanego na naszej farmie. Niepowtarzalne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko; wyścigi ślimaków, zwiedzanie farmy, łowienie ryb oraz nasze zwierzaki, baranek i mini owieczki (najmniejsze na świecie - tylko u nas), kózki miniaturki i kucyki szetlandzkie, paw, perliczki, małe przepiórki i króliczki.

Bistro Ślimaka
www.bistroslimaka.pl

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator niezwłocznie uaktywni komentarz lub go usunie jeżeli treści będą niecenzuralne.


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 #1 wow!Wiola 2017-09-14 15:07
Ale to smaczne!
Cytować