Ekologiczna hodowla ślimaków

Ślimaki w kosmetyce...moja żona wygląda jak dwudziestolatka ?

kremy śluz slimaka SnailsGarden


Tym muszę się z Wami podzielić 😘 cytuję "

– W kuluarach słyszałem już nawet teksty o tym, że Skalmowski wziął sobie dużo młodszą żonę. Guzik prawda – mamy już trójkę dzieci, a nawet wnuczkę, a moja żona wygląda jak dwudziestolatka. To właśnie dzięki tym kosmetykom – mówi właściciel Snails Garden. – Ślimak, który znosi jaja do ziemi, w której jest pełno bakterii, najpierw mości tę dziurkę w glebie antybakteryjnym śluzem, żeby te jaja chronić. Jest on więc naturalnym antybiotykiem – opisuje Skalmowski.

Źródło: https://kuchnia.wp.pl/polska-slimacza-tradycja-6126123357890689a

Reproduktory - hodowla ślimaków

c_145_145_16777215_00_images_hodowla_reproduktory_eko_snailsgarden_farma_slimakow.jpgc_145_145_16777215_00_images_hodowla_kopulacja_slimakow_ferma_SnailsGarden.jpgMasz działkę pod miastem? Zmień ją w hodowlę ślimaków!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. Ślimaki REPRODUKTORY – 500 zł./25 kg – materiał zarodowy na rozpoczęcie hodowli na poziomie 1 tony (stado podstawowego – na 10 ton – 5000 zł).

Pytania i zamówienia prosimy kierować na adres e-mail: zamowienia@snailsgarden.com

( liczy się kolejność zgłoszeń, oferta ważna jest do 30 września 2017)

Ekspert radzi, czyli na co początkujący hodowca musi zwrócić uwagę


c_145_145_16777215_00_images_hodowla_ekoSnailsGarden_slimaki.jpg1. Zakup odpowiedniego pierwszego stada – doświadczenie głównie decyduje o sukcesie w hodowli, ale również pogoda i dobór odpowiedniego stada matecznego na start własnej hodowli. Odpowiedni typ reproduktorów – jeżeli początkujący hodowca zaopatrzy się w reproduktory o złych parametrach, jego potomstwo będzie za duże i przerośnięte lub za małe i karłowate.


c_145_145_16777215_00_images_hodowla_eko_snailsgarden_farma_slimakow.jpg2. Trzymanie ręki na pulsie –To jest bardzo istotny punkt naszej przyszłej hodowli. Ważna jest orientacja na rynku Helikultury ( hodowli ślimaków) aby nie popaść w kłopoty ze zbytem żywego ślimaka za granicę. Normy te potrafią zmieniać się co rok. Trzeba być uważnym i czujnym na każdym etapie – od parametrów eksportu po samą hodowlę.

Snails Garden ze śluzem ślimaka, a na okładce seksowna Karolina Gorczyca!

Moda Styl krem sluzem slimaka

Polski krem Snails Garden ze śluzem ślimaka w prestiżowym magazynie – Moda & Styl

Wspaniała wiadomość. PREMIERA ! Magazyn Moda & Styl wiosna 2017 już jest !!

A w nim.... mamy przyjemność zaprezentować Nasze kosmetyki linii PRESTIGE z naturalnym śluzem ślimaka. Jesteśmy dumni że produkty firmy Snails Garden trafiły na łamy tak prestiżowego magazynu, gdyż w ten sposób pokazujemy że Nasze polskie, naturalne kosmetyki są popularne i doceniane.

Kwartalnik Moda&Styl to nowoczesny magazyn od 12 lat na rynku, który tworzy z myślą o wymagających, ceniących oryginalność czytelnikach.

Zwraca uwagę na sztukę, design i wygodne życie. Prezentuje najodleglejsze zakątki świata. Pasjonuje się modą, uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych.

Lektura na wiosnę, polecamy! https://issuu.com/magazynmodaistyl/docs/magazyn_moda_styl_wiosna_2017