Ekologiczna hodowla ślimaków

książka o hodowli ślimaków

poradnik hodowli slimakow

Najprostsza technologia hodowli ślimaków, taka aby każdy rolnik, informatyk i kasjer ze spożywczego mógł zrealizować. Uwieźcie nam lub nie, przeszliśmy wszystkie etapy od kurnika na ślimaki po wielkie samoobsługowe hale. Jednak tak prostej hodowli opisanej w tej książce nic nie jest w stanie zastąpić.
Ten film temu dowodzi..to jest "kurnik" i do tego drewniany około 25m2 - rozmnażanie ślimaków.

Podpasłęcka firma Snails Garden została uhonorowana laurem "Najlepszym z Najlepszych"

SnailsGarden Mariola Skalmowska

W kategorii "Innowacje i rozwój" Firma Snails Garden została uhonorowana laurem "Najlepszym z Najlepszych 2018" – nagrodą przyznawaną przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, którą corocznie wyróżniane są osoby, instytucje i przedsiębiorstwa będące ambasadorami naszego regionu.

Nasza rodzinna firma z Krasina pod Pasłękiem od 15 lat promuje walory smakowe i zdrowotne ślimaków. Miejsce, które stworzyli Grzegorz i Mariola Skalmowscy stanowi inspirację dla rolników i przedsiębiorców w całej Europie.

Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin nagrodził podmioty, które w ubiegłych latach zaznaczyły swoją obecność na forum krajowym i międzynarodowym, przyczyniając się do promocji regionu Warmii i Mazur w Polsce i za granicą. Uroczystość wręczenia honorowych tytułów i statuetek odbyła się 5 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

Przypomnijmy w tym miejscu, że 28 maja ubiegłego roku książka „Ślimaka kulinarna podróż – o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte” zdobyła pierwsze miejsce w Gourmand World Cookbook Awards w kategorii książki kucharskie, otrzymując tytuł "Best in the world" – najważniejszy w świecie laur przyznawany książkom tego typu. Nagroda, często porównywana do filmowego Oscara, jest przyznawana od 1995 roku, a o skali sukcesu świadczy także fakt, iż do ubiegłorocznego konkursu zostały zgłoszone publikacje z około 200 państw!Najlepszym Najlepszych SnailsGarden
 

Skup ślimaków - hodowla ślimaków BIO

skup slimakow 

Dzień Dobry, odpowiadając na Państwa pytania dotyczących szkoleń oraz hodowli ślimaków, krótka prezentacja tutaj

W tej chwili prowadzimy szkolenia dla osób rozpoczynających hodowlę ślimaków w sezonie 2018. Dla nowych kontrahentów, którzy chcą rozpaczać hodowle w przyszłym sezonie 2019, mamy ofertę materiału zarodowego  z certyfikatem pochodzenia dla gatunku Duży szary i Mały szary. Przy zakupie materiału zarodowego na poziomie produkcji 10 ton, szkolenia są bezpłatne. Ilość ślimaków matecznych jest ograniczona. Przy zamówieniu 250 kg ( produkcja na 10 ton) oferujemy darmowe przetrzymanie stada matecznego do końca marca 2019.

Technologię hodowli, mogą Państwo zakupić w naszym sklepie online w atrakcyjnej cenie SKLEP SNAILS GARDEN